Biuro Projektów Elektroenergetycznych Damian Dwornik

ul. Nałkowskiej 9/117, 43-100 Tychy | tel. 735 049 069 | e-mail: biuro.proinsel@gmail.com

aktualnie poszukujemy

Asystent Projektanta Sieci Elektroenergetycznych

Miejsce pracy (Tychy)

Opis stanowiska:

  • Opracowanie projektów sieci elektroenergetycznych SN i nN oraz oświetlenia drogowego,
  • Dokonywanie uzgodnień projektowanych sieci z właścicielami nieruchomości i infrastruktury technicznej,
  • Pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonego zadania,
  • Współpraca z projektantem,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci elektroenergetycznych SN i nN;
  • Znajomość programu AutoCad 2D oraz MS Office – warunek konieczny;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
  • Kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność kosztorysowania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy;
  • Umowa o pracę na pełny etat;
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych;
  • Elastyczne godziny pracy;

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. prosimy, aby w przesyłanych aplikacjach umieszczać poniższą klauzulę (dokumenty nie zawierające poniższej zgody nie będą brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest B.P.E. PROINSEL Damian Dwornik, ul. Nałkowskiej 9/117, 43-100 Tychy. Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub żądania usunięcia.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami